نیاز به راهنمایی دارید؟

داوری اثر

نیاز به راهنمایی دارید؟

طبیعت در ذات ایرانی

همه ی آثار برای بانوان ایرانی با تصور بر روی فرش قرمز در مراسم بین المللی طراحی شده اند از این رو بنده کوشیده ام تا با استفاده از نقش رنگ و مدل ،نماد هویت و فرهنگ ایران و ایرانی را در سطح بین الملل به نمایش بگذارم.
درباره طرح۱:با الهام از کاشی کاری سنتی ایرانی اسلامی و نقوش اسلیمی درکنار سبز ایرانی،کلکسیونی از نماد سنت و هنر ایران را به نمایش گذاشته.
متریال لباس پارچه کرپ مازراتی هست و تکنیک پارچه سازی آن نیز،نقاشی روی پارچه،منجوق و ملیله دوزی مرصع دوزی است و برروی سرشانه ها و قسمت پایین شلوار یک خرج کار منجوق دوزی شده بکار خواهر رفت.
طرح۲:این طرح به عنوان لباس مهمانی با تصور حضور بانوان ایرانی برروی فرش قرمز در جشنواره بین المللی کن، و با الهام از چشمه های زیبای باداب سورت واقع در مازندران و بال پرندگان طراحی شده.
رنگ آبی و بال پرنده هردو نماد نرمی و ملایمت و بهشت و صداقت و آزادگی و رهایی هستند از این رو آینه ی تمام نمای شخصیت و هویت هر ایرانی بوده و ایده مناسبی برای نمایش لباس ایرانی در سطح بین الملل است
متریال لباس از تور سفید پلیسه است که بوسیله رنگ های ترسپرنت و دیسپرس بصورت شیبوری رنگرزی خواهد شد.
طرح3:این طرح با الهام از مسجد کبود تبریز و برای نشان دادن استعداد و هنر ایرانی بکار رفته است،متریال لباس از جنس پارچه ضخیم برای فصل سرما است و نقش و نگار ها تلفیقی از نقاشی برروی پارچه و سوزندوزی و منجوق دوزی خواهد بود.

نیاز به راهنمایی دارید؟

شما می‌توانید از طریق تیکت آنلاین با همکاران ما در ارتباط باشید.

ساعات کاری ما:

  • شنبه تا چهارشنبه | 9 صبح الی 5 عصر
  • پنج‌شنبه، جمعه و ایام تعطیل رسمی | تعطیل