آرت سین استودیوی مجازی طراحی تخصصی منسوجات و دکوراسیون داخلی در ایران است که جمعی از طراحان متخصص را دور هم گردآورده تا نیاز تولیدکنندگان و کارخانه¬های نساجی را برای تهیه طرح تولیداتشان مرتفع گرداند.
شما می¬توانید در آرت¬سین طرح شال و روسری بزرگسال و کودک و نوجوان، طرح پارچه برای انواع مصارف مختلف مانند کالای خواب، پرده، لباس و سایر منسوجات را پیدا کنید و همینطور در این مجموعه می¬توانید طرح¬های مختلف کاغذ دیواری و پوستر اتاق کودک را نیز انتخاب کنید.
یکی دیگر از ویژگی¬های آرت¬سین انجام کارهای سفارشی برای متقاضیان است که طرح اختصاصی خود برای انواع محصولات نامبرده را داشته باشند.
از آن¬جایی که آرت¬سین منبع غنی از نقوش و طرح¬های به روز است افراد مختلف هم می¬توانند برای مصرف شخصی؛ شال، روسری و یا پارچه دلخواه خود را به تعداد کم برای مصرف خود و عزیزانشان در آرت¬سین تهیه کنند.
یکی دیگر از محصولات هیجان¬انگیز و جالب آرت¬سین تبدیل نقاشی¬های کودکانه به انواع محصولات پارچه¬ای است. نمونه طرح¬ها تولید شده در این زمینه را می¬توانید در اینستاگرام آرت¬سین مشاهده کنید.
شایان ذکر است که آرت¬سین ایده برتر در استارتاپ ویکند بانوان خلاق استان گلستان در بهمن 1398 بوده است و در مرکز رشد گنبد کاووس و پارک علم و فناوری استان گلستان نیز عضو است.